Cóż mogę dla Ciebie zrobić?

Marketing / E-commerce

Marketingiem zajmowałem się przez większość swojej dotychczasowej kariery. W ciągu 4 lat stworzyłem i administrowałem około 10 sklepów, które istnieją i działają po dziś dzień. Platformy takie jak IAI czy Woocommerce opanowałem w stopniu Ninja! Planowanie kampanii reklamowych, projektowanie ich oraz wprowadzanie i rozliczanie to mój chleb powszedni. SEO, SEM, AdSensy, CTRy, CSRy i Konwersje – zapraszam, z chęcią wytłumaczę 🙂

UX – audyt użyteczności

Problem z konwersją na stronie? Znajdę rozwiązanie! Z chęcią wykonam badanie użyteczności Twojego sklepu internetowego. Sprawdzę wyświetlanie na wszelkich urządzeniach, przeanalizuję ścieżkę zakupową i znajdę wszelkie błędy. Dzięki wykorzystaniu w badaniu osób niezwiązanych ze środowiskiem projektowania uzyskasz najbardziej zbliżony do realnego obraz problemów praktycznych i wizerunkowych, które mogą wpływać na sprzedaż.

Web Design

Oferuję szeroki zakres projektowania na potrzeby internetu: strony internetowe, aplikacje mobilne, interfejsy czy kampanie reklamowe na media społecznościowe oraz sklep internetowy. Z pełnym poszanowaniem użytkowości i świeżą formą. Podejmę się także infografik, prezentacji multimedialnych czy zaprojektowaniu ilustracji.

Projektowanie graficzne

Oferuję cały zakres projektowania grafiki komputerowej do druku. Chętnie podejmę się przygotowania plakatów, ofert, reklam wielkoformatowych, opakowań, wizytówek i czego dusza zapragnie. Bazując na doświadczeniu w kontaktach z drukarniami zapewniam najwyższą jakość przygotowanych materiałów oraz pomoc w doborze odpowiednich gramatur oraz uszlachetnień.

Identyfikacje wizualne

W zależności od potrzeb zaprojektuję zarówno sam logotyp jak i pełną identyfikację wizualną wraz z kompletną księgą znaków. Pomogę też w przygotowaniu rebrandingu – od ustalenia zakresu koniecznych badań po samo zaprojektowanie znaku.

Chętnie pomogę Ci odnieść sukces w cyfrowym świecie.

Skontaktuj się ze mną